Covid-19 Önlemlerimiz

Covid-19 Önlemlerimiz

-Resepsiyon ve insan hareketinin yoğun olduğu alanlarda yerlere çizgiler çekilerek sosyal mesafeyi belirten düzenlemeler yapıldı.
-Koruyucu kıyafet ve ekipman sağlandı.Ayrıca kullanılan maske, el dezenfektanı, genel alan dezenfektanı ve temizlik malzemelerinin de TSE sertifikasına uygundur.
-Lobi, fuaye alanlarındaki bekleme, dinlenme ve oturma alanlarında insanların etkileşimini ortadan kaldırmak üzere, koltuk ve sandalye sayıları en az seviyeye çekilerek gerekli sosyal mesafe korunmaktadır.
-Kullanılan tüm tesisat ve donanımların (enerji, ısıtma, havalandırma, iklimlendirme ekipmanları, bulaşık, çamaşır makineleri, buz dolapları, asansörler vb.) koruyucu bakım ve onarımının periyodik olarak yetkili servise veya konusunda eğitim almış uzman kişilere yaptırılıyor.
-Odalardaki su ısıtıcıları, televizyon ve klima kumandaları her misafir otelden ayrıldığında dezenfekte edilecek. Temizlik sırasında, her oda için ayrı ayrı tek kullanımlık bezler kullanılmaktadır.Klimaların filtreleri düzenli aralıklarla temizlenerek dezenfekte edilerek kayıt altına alınmıştır. Dezenfeksiyon işlemleri Ozon ve ULV makinaları ile yapılmaktadır.
-Yatak odalarının boşaltılmasından sonra yeni bir kullanım için mümkün olduğunca 6 saat boş bırakılmaktadır.
-Oda temizliğinde görevli personelin çalışma esnasında kişisel koruyucu malzeme kullanması sağlanmaktadır.
-Restoranlarda masalar arası en az 1,5 metre mesafe bırakılmıştır.
-Yeme&içme alanlarında servis ekipmanları düzenli olarak dezenfekte edilmektedir.
-Servise sunulan tüm malzemeler kullanılmasa dahi yeniden yıkanıp dezenfekte edilmektedir.
-Aquapark ve havuzlarımız özel dezenfeksiyon ürünleri düzenli olarak dezenfekte edilmektedir.